סל הקניות ריק

ייצור תכשיטים בשיטת אלקטרופורמינג

תחום התכשיטנות נהנה מצמיחה גדולה בשנים האחרונות. בזכות השיטות המתקדמות של אלקטופורמינג ניתן ליצור צורות מיוחדות בעלויות יחסית זולות. התוצאות משובבות עין ומספקת לאמנים בתחום היודאיקה את הציוד הדרוש להם ליצירת עבודות מיוחדות המתאימות לכל אירוע ולכל אדם. השיטה מספקת חופש פעולה מלא הן לצורף והן למזמין של המתנה.

מה היא שיטת האלקטרופורמינג?

תהליך ייצור תכשיטים באמצעות אלקטרופורמינג זהו ציפוי באמצעות דגם שניתן להסרה או המסה במים לאחר שהציפוי הסתיים. היתרונות של ציפוי הדגם הינם שהוא עבדה יחסית – מעשירית מילימטר ועד 10 מילימטר. הוא גם מאוד אחיד, מה שמאפשר ליצור עבודות מרשימות ויפות ביותר. בסוף התהליך, מפרידים או ממיסים את הדגם המקורי, והציפוי שנשאר זה המראה הסופי של התכשיט, כפי שתוכנן על ידי הצורף.

יתרונות נוספים של השיטה

ניתן להשתמש בשיטה זו לציפוי מסוגים שונים, זהב, כסף או רודיום, אך בתחום היודאיקה מדובר כמובן בכסף. השיטה הזאת זמינה לאמנים עצמאיים ולחנויות גדולות בתחום כאחד. המתנות הייחודיות שניתן לקבל בזכות שיטת אלקטרופורמינג הן רבות ומגוונות, ניתן להזמין גימורים מכל סוג ולבחור במגוון של צורות לפריטים שונים: טבעות, שרשראות, פריטי יודאיקה, מיניאטורות יפות ועוד.

פרטים שיש למסור לצורף בעת הזמנת התכשיטים

כאשר אתם מחליטים להזמין לעצמכם או לקרובים שלכם תכשיטים עשויים בשיטת האלקטרופורמינג, יש לתאר בצורה מאוד מדויקת וספציפית מה אתם רוצים לקבל מבחינת צורה, גודל, טקסטורה של המתכות, גימורים מיוחדים ועוד. בדרך כלל תוכלו לקבל תמונה תלת-מימדית של התכשיט שאתם מזמינים באופן אישי, על מנת לדעת כיצד הוא יראה בסוף התהליך.

Blacknet.co.il - בניית אתרים