סל הקניות ריק

ציפויים מכסף

פעמים רבות אנו זקוקים למתנות בעלות ערך רגשי רב יותר מהערך הכספי. בתחום הצורפות והתכשיטנות ניתן להשיג את השילוב הזה באמצעות ציפויים מכסף. כלומר, ניתן להזמין תכשיטים מכל הסוגים, עשויים בעבודת יש או בקבוצות קטנות ולקבל מחיר יחסית נמוך, בזכות העובדה שלא כל הפריט עשוי מכסף, אלא שיש רק ציפוי מכסף. למראית עין מדובר בתכשיט לא פחות מרשים מכסף מלא. מתחת לכסף נמצאת מתכת עמידה, בלתי מתכלה ועמידה בפני חלודה, מה שמאפשר לפריט חיי מדף לא פחות קצרים מכל פריט עשוי כסף.

באילו מקרים ניתן להיעזר בציפויים מכסף?

 מדובר באופציה להוזלת תהליך ייצור הפריט. ניתן להשקיע את הסכום שהתפנה באמצעות החלפת החומר הבסיסי ולהשקיע באלמנטים קישוטיים חיצוניים, למשל חריטות או עבודה נוספת בציפוי. בתור אופציה, ניתן לבחור גם בסוגים אחרים של ציפויים, לבחור בסוג מראה אחר (יותר רקוע או יותר חלק, לבחירת המזמין). בנוסף, מדובר באופציה טובה לפריטים גדולים – משום שניתן להשתמש ביותר חומר באותו המחיר.

האם זה הופך את הפריט לבעל ערך פחות יותר?

למרות שהחומר ממנו עשוי תכשיט או קישוט כלשהו הינו חשוב, אך זה לא הגורם היחיד התורם לאיכות ולחשיבות הרגשית והגשמית של פריט, בעיקר כאשר מדובר במתנה. לפיכך, לא מדובר בקמצנות, חלילה, או בחוסר רצון להשקיע במתנה. בסך הכול מדובר בהפעלת שיקול דעת לגיטימי וחשוב, בעיקר כאשר מדובר בייצור פריט בהזמנה מיוחדת.

בשורה התחתונה – מה שקובע זה כמובן הכוונה והמחשבה שהושקעה בכל פריט שניתן במתנה במסגרת העבודה בכסף.

Blacknet.co.il - בניית אתרים